Benim Adı Melek’te Defne nerede?

205

Etkileyici hikayesi ve kadrosu ile TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyenlere duygu dolu anlar yaşatan Benim Adım Melek” yirmi ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Adnan Defne’yi kaçırarak ona sahip olacağını düşünerek bu düşüncesini uygular. Defne’yi kaçıran Adnan’ın bundan sonraki adımı ne olacak?

Babasına büyük nefret duyan Kerem’in babasının bir hareketinden dolayı nefreti daha da büyür artık gözünü tamamen karartır. Kerem’in babasına olan öfkesine dertlenen Melek gelecek acı haberden habersiz bir şekilde oğlunun arkasından bakakalır.

Ömer bir kez daha Defne’yi kaybetmenin köşesinden son anda kurtulmuştur. Bir daha böyle bir şeyin olmaması için Ömer bir takım kararlar alır ve bu kararları uygulamaya başlarken artık her attığı adımı daha atmadan önce düşünmeye başlar. Kızından gelecek haberi büyük bir endişe ile bekleyen Melek, locada işlerin ters gitmesi sonucu Cumali’nin adeta hışmına uğrar. Melek’e gelen telefondaki çığlık ile Melek’in çığlığı bir anda birbirine karışır.

Melek ile telefonda konuşan, hem kendisi çığlık atarken Melek’e de çığlık attıran kimdir? Ve her ikisi de neden çığlık atmıştır?

Kerem’in babası ne yapmıştır ki artık Kerem’in gözü kararmıştır? Defne’yi bir daha kaybetmeyi göze alamayan Ömer ne gibi tedbirler alacaktır ve bu tedbirlerden Defne hoşnut kalacak mıdır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.