Şampiyon’da Fırat boksu bırakacak mı?

181

TRT 1 ekranlarında eski şampiyon bir boksörün ringlere dönüş mücadelesini anlatan “Şampiyon”, yirmi birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Şampiyon” da bu hafta neler olacak:

Suna, şartlar ne olursa olsun Fırat’a boksu bırakması gerektiğini söyler. Fırat’ın sağlık durumu ciddidir ve boks yapmasına engel olacak durumda olmasına rağmen Fırat maçtan çekilmeyeceğini söyler ve Steiger ile yapacağı maç için hazırlanmaya devam eder. Yaman ve Zafer’e durumu anlatan Suna, hep birlikte Fırat ile konuşup maçı iptal etmesi konusunda ikna etmelerine yardımlarını ister. Ama kim ne derse desin Fırat maça çıkma kararından geri dönmeyecektir.

Geri planda kalan Kerem bunun öfkesi içindedir. Hastanede istemeden Zafer ve Nesli arasındaki duyduğu konuşma sonrasında Fırat’a karşı daha da bilenmektedir. Bu öfkesini dindiremediği için karşısına dikilecektir.

Derviş’ten geriye kalan kasa hala Elif ve Tansel’in ilk aklında olan şeydir. Sonunda kasa açılınca içinde olanlar ortaya çıkınca büyük bir sır perdesi daha aralanır. Tansel kasayı açma konusunda Elif’i ikna ettiği için keyfi fazlasıyla yerindedir.

Fırat’ın maça çıkmaması için Suna son kozunu oynar. Bu hamlesi belki de onu kaybetmesine yol açacaktır. Selvi ile Zafer’i evlendirmek, oğluna geleceği ile alakalı bir şeyler bırakmak ve Şahin’in ameliyatı için gereken parayı kazanmak için Steiger ile maça çıkmaya kesin kararlıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.