Zemheri’de işler karışıyor

109

Show Tv’nin iddialı dizilerinden biri olan Zemheri dizisinin 5. bölümü bu hafta seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zemheri’de geçtiğimiz hafta Firuze ummadığı bir anda Faruk’un şirkete gelmesiyle zor anlar yaşamış ve büyük bir çıkmaz yaşamıştı. Faruk’tan sonra Ertan’da Firuze’den şüphelenmeye başlayınca çember daha da daralmaya başlar.

Ayaz hiçbir şeyi Firuze’ye anlatmayınca ondan şüphelenmeye başladığı esnada Mehveş’in dudaklarından çıkan sözcükler Firuze’nin gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya yetecek midir? Firuze’yi Erten konusunda bir kez daha uyaran Ayaz’ın sözlerini dinler. Artık hep endişe içinde hareket etmeye başlamıştır.

Şirketten para çalan Faruk daha ağır bir bedel ödemek ile karşı karşıya gelecektir. Berrak kendince bir plan yaparak Ayaz’ı etkilemek için harekete geçer. Firuze’yi şüphelerinden sonra adım adım takip eden Ertan onunla tehlikeli bir oyuna girmeye karar verir. Bu oyun aynı zamanda yanlış oynaması durumunda kendisini de zor durumda bırakacaktır. Ayaz’ın tüm uyarılarını bir anda kulak arkası yaparak bu oyuna kendisini de dahil eder ama bunun yüzünden geçmişi ile yüz yüze kalacaktır. Ve bu kendisi için hiç beklemediği bir şeydir.

Artık herkes bir üçgen içine girmiştir. Ayaz Firuze’yi uyararak bu üçgene dahil olurken, Ertan Firuze’den şüphelenerek Firuze’yi de içine alarak üçgeni tamamlar. Artık herkes kendi hamlelerini yaparken bu hamlelerin sonuçları karşısında hazırlıksızdır. Faruk çaldığı parayı yerine koysa bile başka hangi bedeli ödemek zorunda kalacaktır?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta5 bölümü yayınlanacak olan Zemheri’de…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.