Kalk Gidelim’de kovalamaca devam ediyor

221

TRT 1’de geçmiş yıllardaki aile dizilerini aratmayan güçlü hikayesi ve komedisi ile ekranların vazgeçilmeyen dizilerinden biri olan “Kalk Gidelim” 96. bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in 96. bölümünde neler olacak:

Mustafa Ali İstanbul’dan eski günlere dönmenin verdiği mutluluklar ve iyi haberlerle dönerken bunu annesinin rahatsızlığını herkesten gizlerken çevresindekilere sadece iyi haberler verir. Seyfettin’den hiçbir şeyi gizleme gereği duymaz ve lüks aracını onunla beraber saklar. Ercan Mustafa Ali’nin fabrikaya ortak olduğunu öğrenince onu köşeye sıkıştırmış ve her istediğini yaptırmıştır. En son kendisini de ortak yapması için baskı yaptığında zaten ipler kopmuştur.

Ercan adeta şantajla Mustafa Ali’den ciddi paralar koparmıştır. Artık her şey yoldan çıkmıştır. Azerbaycan’dan gelen davetsiz misafirler köyün gençlerini artık bunaltmıştır. Ahsen eşi Samim’in ölmediğini ve köyde olduğunu öğrenince köye geri dönüp Samim’i aramaya devam ederken kendisine bir çok yandaş bulur. Hatice ana torunu ile vakit geçirmekten büyük keyif alırken Meryem ise Nurhatçe’nin Hacı Babalarda kalmasını fırsat bilerek tüm gününü onunla geçirmeye çalışır. Hatice Ana hastalığından habersiz hayatına devam ederken herkes aslında ondan bir şey saklamaya çalışmaktadır.

Ahsen ile Samim’in kovalamacası bir türlü bitmek bilmez. Artık her iki tarafında dostları bu kovalamacanın bitmesini ister. Ama Ahsen Samim’i bulmaya yemin etmiştir ve kimse bu yemininden Ahsen’i geri döndürmeyi başaramaz. Ve Mustafa Ali artık çileden çıkar ve köydeki dengeler bir anda tamamen alt üst olur.

Köyde yaşananların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Kalk Gidelim adlı dizinin 96 bölümünde izleyicisiyle buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.