Benim Adım Melek’te Defne ne yalan söyledi?

372

TRT 1 ekranlarında Çarşamba günlerine damga vuran güçlü hikâyesi ve oyuncu kadrosuyla yayınlanan ‘Benim Adım Melek’  adlı dizi heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

Peki, dizinin bu hafta yayınlanacak on beşinci bölümünde neler olacak:

Melek oğlu Seyitali’nin doğum günü için pasta almaya gittiğinde pastanede gördükleri karşısında çocuklarına acıyla bakar ve telefonu kapatır. Kendisine Defne’nin yalan söylediğini öğrenen Melek çok üzülür.  

Pastaneye peçete girmek için giren Kerem pastanede annesini görür. Arkasından pastaneye gelen Defne Melek’i görünce mahcup bir şekilde özür dilemek ister. Pastanede bir an sessizlik yaşanırken Seyitali’de pastaneye girdiğinde annesini görür ve çok mutlu olur. Defne yan gözlerle Melek’in kendisine bakışlarını takip ederken yanlarına gelen Funda pastanın mumlarını yakıp hep birlikte üflemeyi teklif eder. Pastanede pasta üzerine mumlar yakılır ve herkes bir arada dileklerini tutarak pastayı üflerler.

Melek, pastanede gördüğü manzara karşısında nasıl bir davranış sergileyecek ve gücünü koruyabilecek mi? Melek’ten mahcup şekilde özür dilemek isteyen Defne kendisini affettirmenin yolunu bulabilecek mi?

Aşlarına tüm engellemelere karşı devam eden Ömer ve Defne aşklarını yaşamaya devam ederken Funda’nın yeni planlarını devreye sokması sonucu iki aile arasında bu sefer hangi konuda tartışma yaşanacak? İki aile arasında olan sürtüşme bu son olaydan sonra daha da mı büyüyecek?

Meryem ve Halil evlilik yolunda emin adımlarla ilerlerken çocuklarından ayrı kalan Melek’in tavrı ve izlediği yol ne olacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.