Eğlence ve müzik dolu hafta

74

Eğlence, müzik ve atölyeler ile dolu bir hafta ile Kanyon’da yeni yıl coşkusunun hissedildiği yeni bir hafta misafirlerimizi bekliyor.

Kanyon, 3-21 Aralık tarihlerinde etkinlik alanında yer alacak Iglo’da misafirlerine birbirinden farklı ve eğlenceli atölyeleri ve etkinlikleri bir arada sunmaya devam ediyor.

Yekta Kopan ile Sohbetlerin bu haftaki konuğu; müzik ve gündeme dair farklı konuların da konuşulacağı, Türkiye’de pop müziğin tarihini hikaye eden, geçtiğimiz günlerde Hayat Kulaklarda Mey adlı kitabını çıkaran ve Türkiye’nin önemli müzik yazarlarından olan Murat Meriç ile keyifli dakikalar yaşanacak. İlk büyük çıkışını Transatlantik ile yakalayan, son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Can Ozan, Iglo’da arkadaşları Sedef Sebüktekin ve Damla Eker ile şarkılarını seslendirecek.

Geçtiğimiz hafta Kanyon Iglo’da Ceylan Ertem’i ağırlayarak misafirleri sıcak ve samimi sohbetine dahil eden Yekta Kopan ile Sohbetler’in bu haftaki konuğu; küçük yaşta plak dinleyerek müzik çalışmalarına başlayan. Plak toplamayı, dinlemeyi ve onların tarihleri üzerine yazıları ile birçok insana ilham olan Murat Meriç.

Türkçe folk ezgilerinden, Avrupai elektronik tınılara kadar her türü barındıran şarkılarıyla, herhangi bir müzik türüne kök salmayı reddeden Can Ozan, dinleyenleri hüzün ve tebessüm arasında bir yolculuğa çıkaracak şarkılarını seslendirirken; ortak projelerde yer aldığı Sedef Sebüktekin ve Damla Ekerile birlikte seslendireceği farklı türlerde şarkıların yer aldığı repertuvarıyla 14 Aralık’ta Kanyon Iglo’da olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.