Sompo Sigorta’dan ‘Biz Sizi Anlıyoruz’

32

İnovatif, rekabetçi kurum kültürü ile sektörün kâr ederek büyüyen en hızlı şirketi unvanına sahip Sompo Sigorta, yeni reklam filmini yayınladı. “Biz Sizi Anlıyoruz” mottosuyla hazırlanan reklam filmi, Sompo Sigorta’nın sigorta sektörüne ve müşterisine bakış açısına vurgu yapıyor.

Reklam filminde, Sompo Sigorta çalışanı Tamer’in çevresinde oluşan beklenmedik durumlara karşı sergilediği duyarlı tutumu ve yakınlarına verdiği değeri samimi bir dille anlatan Sompo Sigorta, “İnsan bazı şeyleri önceden göremese de değer verdiğini göstermek için önlem almalı” söylemiyle hızlı aksiyon alabilen, müşterisine ve çevresine duyarlı, adil yaklaşımını aktarıyor.

Sompo Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek yeni reklam filminden duydukları heyecanı dile getirerek; “Sompo Sigorta olarak yeni reklam filmimizi yayına almaktan çok mutluyuz. Bu reklam aracılığıyla sigorta sektörüne, müşterilerimize olan bakış açımızın mesajını vermeyi hedefledik. Bizim için asıl olan insan…Biz geliştirdiğimiz ürünlerde de hizmet yaklaşımımızda da odağımıza insanı alıyoruz. Bizim işimiz sigorta ürünü satmanın çok daha ötesinde… Önceliğimiz müşterimizi anlamak ve onu korumak. Bu reklam filminde de bunun altını çizmeye özen gösterdik. Sompo Sigorta kurum kültürümüzde bulunan duyarlılığımız, adil oluşumuz, müşterilerimiz ile olan samimiyetimiz ve en önemlisi hızlı aksiyon alarak en çok ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında olmamız bizim en büyük gücümüz…” dedi.

Sompo Sigorta’nın tüm sosyal medya mecralarında gösterilmeye başlanan reklam filmi, hemen ardından ulusal televizyon kanallarında ve diğer online mecralarda da yayına girdi. Kala Film’in prodüksiyonunu üstlendiği filmin çekiminde fotoğraf ekibi de dâhil 55 kişilik teknik ekip ve 20 kişilik oyuncu kadrosu görev aldı. Reklam filminde aynı zamanda Sompo Sigorta çalışanları da yer aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.