Oyuncu Can Yaman’dan figürasyon çıkışı

44

En son Erkenci Kuş dizisinde seyirci ile buluşan oyuncu Can Yaman, yurtdışına yaptığı ziyaretlerde havaalanlarında kendisini karşılayan binlerce hayranını parayla tuttuğu iddialarına cevap verdi. Yaman, “Her birine en az 100 euro versem, 200 bin euro eder. Bunu günlerce yaptığımı düşün. 3 milyon euro yapar. Ben milyoner oğlu muyum?” diye tepki gösterdi.

Yaman, o fanların figüran olması durumunda görüntüleri kendisinin haricinde kimsenin paylaşmayacağını ifade eden Yaman, orada olan binlerce insanın endi sosyal meydalaranıda bu videoyu paylaştığını ifade etti. Can Yaman, “O hesapları hashtag’ten bulup gerçek olduğunu anlayabilirsiniz” dedi

Bu iddiaların arkasında yatan nedenin Türkiye’de basın danışmanı olmayan tek oyuncu olmasına bağlayan Yaman, sosyal medyasını yöneten birinin olmadığını, amatörce paylaşımları kendisinin yaptığını vurguladı.

Yurtdışına çok sayıda Türk dizisinin satıldığı, bunların arasında en yakışıklısının kendisi olmadığı, Avrupa’da bu kadar yoğun ilgi görmesinin nedeninin ne olduğu yönündeki soruya Can Yaman, “Bu biraz Allah’ın lütfu” diyerek cevaplandırdı. Yaman, “ Şu yüzden dersem zaten bu benim megaloman olurum. Ben ‘En iyi oyuncuyum’ ya da ‘En yakışıklıyım’ demiyorum. ‘Bunları ben hak ediyorum’ diye de bir iddiam yok ama ortada böyle bir gerçek var. Fanlara sormak lazım, niye seviyorsunuz” şeklinde konuştu.

Hayranlarının kendisini yakışıklı bulduğu yönündeki bir değerlendirmeye karşılık olarak da ünlü oyuncu, “Onlar diyor bunu, ben demiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.