3 bin adet döner 1 saatte tükendi

41

Bursa’da döner salonu açan bir işletmeci açılış yaparken şarkıcı Fatih Bulut’u sahneye çıkardı. Yoğun ilginin görüldüğü açılışta 3 bin adet döner 1 saat içinde tamamen bitti.

Şarkıcı Fetih Bulut, geçtiğimiz günlerde yeğeninin asker uğurlama gecesinde havaya ateş açtığı iddiası ile tepki çekmişti.

Ancak Bursa’da bir açılışta sahne alan Bulut’u gören vatandaşların açılışa yoğun ilgi göstermesi gözlerden kaçmadı.

Gösterilen yoğun ilgi üzerine şarkıcı “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısı ile mini bir konser verdi.

Bursa Kestel’e yakışan bir mekan açmalarından dolayı mutlu olduğunu ifade eden işletmeci, yaklaşık 6 aylık çalışma sonucunda böyle bir mekanı ortaya çıkardıklarını söyledi.

Öİşletmeci, açılışta tahmini olara 500 kilogram etin dağıtıldığını, dağıtılmaya da devam ettiğini ifade etti.

Yaklaşık 3 bin porsiyon dürüm ikram ettiklerini vurgulayan işletmeci, döneri herkesin beğenmesini dilediğini söyledi.

İşletmecinin verdiği bilgiye göre açılışı yapılan adreste dönerin yanı sıra on çeşit çorba yapılacak. Ayrıca öğlen saatlerinde de kuru fasulye ikramı yapılacak. Tatlı çeşidi da Hatay’dan gelen ustanın hazırladığı künefe sunulacak.

Açılışın ardından sahne alan Fatih Bulut ve Adem Gümüşkaya, Kestellilere özel bir gün yaşattı. Vatandaşlar Fatih Bulut’un “Çok Sevdim Yalan Oldu”, Adem Gümüşkaya’nın ise “Adını Dağlara Yazdım” şarkısına eşlik etti.

Açılışa Ak Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.