Hayranları Madonna’ya dava açıyor

93

Madonna, 18 Mayıs 2019 tarihinde İsrail Tel Aviv’de düzenlenen “Tel Aviv Fuar Alanı”ndaki 64. Eurovision Şarkı Yarışması’ndan sonra sahnede canlı olarak sahne almıştı.

Floridalı Nate Hollander, Miami-Dade County’deki federal mahkemede açılan davaya göre , Madonna’nın 17 Aralık 2019’daki Fillmore Miami Beach konser yerinde ” Madame X Tour ” için toplam bin 24.95 dolarlık üç bilet aldı.

Hollander biletleri satın aldığında, gösterinin 20.30’da başlaması planlanıyordu. İddiaya göre Madonna, defalarca da gösterilerine saatinde çıkmadı.

Şarkıcı, Miami Beach gösterisine akşam saat 22.30’da başladı.

Hollander, geç saatlerde başlayacak olan konsere katılmak istemedi ve konserin organizasyonunu yapan Live Nation’ın parasını iade etmek istemediğini ifade etti.

Hollander, sözleşmenin ihlali ve yalan beyanda bulunmak için dava açtı ve tazminat talep etti. Madonna ve Live Nation “önceki konserlere geç kaldığı için” konserlerin saat 8: 30’da başlamayacağını bildiğini ya da bilmesi gerektiğini “iddia ediyor.

Las Vegas’ta da aynı durumun söz konusu olduğu, Madonna’nın Caesars Palace’daki Kolezyum’da iki saat geç başlayan bir gösteriden sonra para iadesi istedikleri belirtildi.

Bu konserde de Madonna’nın saat 22.30’da sahneye çıkacağı, ancak saat 00. 30’a kadar sahneye çıkmadığı bildirildi.

Madonna, Twitter’da gönderdiği bir videoda hayranlarına hitaben, “Hepinizin anlaması gereken bir şey var. Bu da bir kraliçenin asla geç kalmadığı” ifadelerini kullandı.

Madonna “FACTS” adlı videoyu bir taç emojisi ve “#madamextheatre #thecolosseum” adlı hashtag ile birlikte yazdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.