Ferman -Hilal Toprak çiftinin mutlu gecesi

140

Fantezi müziğin sevilen isimlerinden biri olan Ferman Toprak Portaxe Baltalimanı’nda düzenlenen doğum günü partisiyle, 44’üncü yaş gününü dostlarıyla beraber kutladı.Ferman Toprak’ın yaş günü partisine spor, magazin, sosyete, iş dünyasının başarılı isimleri ve yakın dostları katıldılar. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren yaş günü partisine Selin Ciğerci, Süreyya Yalçın, Elif Karlı, Aslı Hünel, Ozan Baran, Soner Kabadayı, Murat Kurşun, Songül Karlı, Lütfü Sapmaz, Tamer Köseoğlu, Akın Satıroğlu gibi bir çok insan katıldı.

Yaş günü partisinde nikah tazelediler

Muhteşem bir mekanda yaş gününü kutlayan Ferman Toprak gecede bir başka sürprize daha imza attı. Türkiye’nin ünlü organizatörlerinden biri olan Mustafa Bozkurt’un önderliğinde, Türkiye’nin en çok dinlenen radyocularından biri olan Afrikalı Ali’nin sunumu ile 20 kişilik şahit ekibi ile Ferman ve Hilal Öztoprak çifti nikah tazelediler. Bu anlarda çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken geceyi ayrıca başka bir pasta keserek kutlayan çift şahitlerle birlikte bu anı da ölümsüzleştirdiler.

Dostlarına kısa bir açıklama yapan Ferman Toprak “Kendisine en büyük hediyenin eşi tarafından verilmiş olan minik kızları Adel Su Toprak olduğunu, hep beraber daha nice 44 yaşlara, bu gece beni burada yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Dev şahit ordusu ile de nikah tazelememiz güzel bir anı oldu” dedi.

Doğum gününe katılarak bu özel gecesinde yalnız bırakmayan sanatçı dostları da tek tek sahneye çıkarak birer şarkı seslendirerek geceye katılan diğer konuklara güzel anlar yaşattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.