Gülben Ergen’den dördüncü çocuk iması

85

Türk müziğinin başarılı sanatçılarından biri olan Gülben Ergen 12 yıl aradan sonra yeniden Günay Sahnesi’ne çıktı…

Gülben Ergen geçtiğimiz akşam Günay sahnesini İzzet Yıldızhan’la birlikte paylaşırken program öncesinde kulisinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazeteciler ile yaptığı söyleyişi de uzun bir aradan sonra Günay sahnesinde olmaktan dolayı heyecanlı olduğunu dile getirirken, anaokulu projelerine de devam ettiğini ve bu sosyal proje kapsamında kırkıncı okulun Denizli’de açılacağını da müjdeledi.

Günay sahnesinde mikrofonu İzzet Yıldızhan’dan devraldıktan sonra Gülben Ergen adeta sahnede devleşip Günay Restaurant’ı tıklım tıklım dolduran müzikseverlerle muhteşem bir müzik ziyafeti sunarken, ışıltılı sahne kostümleri ile de gözleri kamaştırdı.

.SANA ON BANA DÖRDÜNCÜ ÇOCUK…

Gülben Ergen sahnede iken bir ara İzzet Yıldızhan’ın çocuklarını da sahnesinde ağırlarken Gülben Ergen, doğum gününü kutlayan İzzet Yıldızhan’ın oğlu Veysel Yıldızhan’a sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerken İzzet Yıldızhan’ada ”Maşallah İzzet… Dokuz çocuk bakmak çok zordur, İnşallah arada çocuklarının isimlerini karıştırmıyorsan iyi vallahi.  Neyse sana onuncunun bana da dördüncünün yolu var.” sözleriyle takılarak esprili bir açıklamaya imza attı.

”KURBAN OLURUM VATANIMIN BİR KARIŞ TOPRAĞINA”

Gecenin finalinde  Gülben Ergen elinde Türk bayrağını sallayarak ”Memleketim” şarkısını kendisini izlemeye gelen konukları coştururken Gülben Ergen, ”Kurban olurum vatanımın bir karış toprağına” sözleriyle de büyük alkış aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.