Aydilge acısını hiçe sayarak sahne aldı

????????????????????????????????????
195

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen kültür-sanat etkinlikleri  kapsamında başarılı sanatçı Aydilge Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konsere imza attı.

Geçtiğimiz günlerde belinden geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Aydilge özel hazırlanan bir korse ile sahneye çıkarken konser öncesi tüm biletlerin tüketilmiş olmasından dolayı konserini iptal etmeyerek yaşadığı ağrılara rağmen iki saat boyunca sahnede kaldı. Başarılı sanatçı Aydilge taktığı korseyi de özel bir tasarımla kamufle ederek “Modada yeni bir çığır açıyorum. Özel hazırlanmış korsemi kendime ait bir tasarımla kamufle ederek fıtık modası başlatıyorum” diyerek hayranları ile şakalaştı.

EN GÜZEL HEDİYE  DOSTLUKLAR VE ARKADAŞLIKLARDIR…

”Sosyal medyada bir çok ünlü veya ünsüz isim pahalı kıyafetler, mal ve mülkleri ile zenginliklerini göstermek adına, gittikleri partileri konuşması aslında sadece kalplerindeki fakirliğin göstergesidir” sözleri üzerine Aydilge’yi müzikseverler büyük bir coşku ile alkışlarken “ en güzel hediyenin gerçek ve kalıcı dostluklar olduğunu”  vurguladı. Aydilge konserinin sonuna doğru kendisini izlemeye gelen müzikseverleri sahnenin önün davet ederek onlarla fotoğraf çekerek samimiyetini gösterdi. Aydilge konserinin sonunda kendisini izlemeye gelen müzikseverlerinin yoğun alkış ve tezahüratları altında konserini tamamladı.

AĞRILARININ ŞİFASI ALKIŞLAR OLDU

Doktorlarının uyarısına rağmen belindeki rahatsızlıktan dolayı bir süredir fizik tedavi gören Aydilge sahneye çıkmaya devam ediyordu. Aydilge konser sonrasında doktorlarının kontrolü sonrasında yaptığı açıklamada “ Konserine gelen müzikseverlerin alkışlarının kendini daha da çok şifalandığını dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.