Can Bonomo ilk kez yönetmen koltuğunda…

195

Türk Rock müziğin başarılı isimlerinden biri olan Can Bonomo,  son albümüne ismini veren Ruhum Bela şarkısının klibi için yönetmenlik koltuğuna ilk defa oturdu. Ruhuma Sen adlı şarkının söz ve müziği Can Bonomo’ya ait olurken şarkının düzenlemelerini de Can Saban yaptı.

Çekimleri iki gün süren klipte Kilyos’tan Maslak’a kadar İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında yapılırken, klipte ünlü sanatçının yakın arkadaşları, çocuklar, sosyal medya takipçileri ve müzisyen dostları olmak üzere yaklaşık 100 kişi rol aldı.

Klip Can Bonomo’nun küçüklüğünü canlandıran bir çocuk ile başlarken şarkının enerjisi klip ile tam olarak uyum sağlaması dikkatlerden kaçmadı.

Can Bonomo: ”Ruhum Bela kocaman bir ailenin portresi.”

İlk yönetmenlik deneyimini Ruhum Bela adlı şarkısı ile gerçekleştiren Can Bonomo yaptığı açıklamada “Bugüne kadar 5 albüm yaptım. En son “Ruhuma Bela” adlı albümü çıkardım ve bu klip için ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturdum. Klip çekimimde yıllardır tüm kliplerimde yanımda olan Murat Tuncel gibi başarılı bir görüntü yönetmeni, muazzam bir ekip, yakın dostlarım vardı. Klip çekimlerinde beraber olduğumuz sosyal medya takipçilerimize ne kadar teşekkür etsem azdır. Bana bu süreçte destek olan herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Ruhuma Bela birbirlerini yakından tanımayan ama aynı dili konuşan, birbirini tamamlayan kocaman bir aileyi anlatarak Türk Müziği tarihinde yer almıştır. Umarım izleyenler bu klipten mutlu olurlar ve keyif alırlar” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.