MIX Festival presented by %100 Music başlıyor

47

MIX Festival Presented by 100% Music’e az bir gün kaldı. 15-16 Kasım’da Apparat (Live), Booka Shade, Ross From Friends (Live), N’TO, Isaac Delusion ve Worakls %100 Music Sahnesi’nde; PLAID (Live AV), Islandman, Teleman ve Hey! Douglas Big Band (live) Red Bull Sahnesi’nde MIX Festival, Zorlu PSM çatısı altında yapılacak. Festival, iki gün boyunca %100 Music katkılarıyla gerçekleşecek.

Festivalde Frankfurt elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerinden Booka Shade, %100 Music Sahnesi’nde sahne alacak.

Farklı müzik türlerini bir araya getiren MIX Festivalde Worakls, Fransız grup Isaac Delusion, Joachim Pastor, Plaid (Live/AV), Baba Stiltz, Jabberwocky (Live), Londralı indie pop-rock grubu Teleman, Belçikalı indie-pop grubu SX, Islandman ve Hey! Douglas Big Band (Live)’ı ağırlayacak.

Festivalde ayrıca, şarkıcı ve söz yazarı Günce Acı, DJ ve radyo programcısı Zeynep Erbay, Mabbas, cosmic discodan hafif techno’ya uzanan seçkisi ile Tolga Duyan da sahne alacak. MIX Festival Presented by 100% Music’te ayrıca Bulut Adalı Seçkin’in yanı sıra iki albümünün yanı sına sayısız tekliyle herkes tarafından bilinen şarkıları müzik dünyasına kazandıran rap şarkıcısı Aga B de hazırladıkları muhteşem performanslarıyla ile %100 Music Sahnesi ve Red Bull Sahnesi’nde yer alacak. Festivalde Varterese Durise, Deniz Erdem, Tennx, AK49, Batu Telen, Yang Jahz, Iskeletor, Anıl Çelik ve Jtamul da LED performansları ile renk katacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.