Seksenler’de Butik Ali’nin yalanı ortaya mı çıkacak?

396

TRT 1’in uzun yıllardır keyifle izlenen fenomen dizisi “Seksenler” bugün saat 18. 00’da dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Seksenler dizisinin yapımcılığını Birol Güven yaparken senaryosunu Birol Güven ve MinT yazar ekibinin üstlendi. Dizinin yönetmenliğini de  Bora Tekay yaparken sevilen dizide Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Kemal Kuruçay, Necmi Yapıcı ve bir çok ünlü oyuncu rol alıyor.

Geçmişte yaşanan mahalle sıcaklığını anlatan dizinin bugün yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak.

Gülden eşi Ahmet ile hiç baş başa kalmamasını sorun etmeye başlar. Rukiye ve Fehmi’lerin evinde yaşamak artık kendisine zor gelmeye başlamıştır. Gülden, Ahmet ile konuşur ve ikili bir karar alırlar. Ama Gülden ve Ahmet’in aldıkları kararı Fehmi ve Rukiye’ye söylemek gerçekten çok zor olacaktır ve bu zor görev Ahmet’e kalmıştır.

 Mahalleye dadanan hırsızlar mahallede soymadık ev bırakmazlar. Rıza Amir ve Selahaddin bu hırsızların peşine düşerler.

Sami’nin Şahin’e herkesin içinde kızmasına ve çıkışmasına Şahin artık çok üzülmekte ve alınmaktadır. Şahin’in üzülmesi üzerine Elvan bu konuyu babası ile konuşur ve artık Sami usta Şahin’e sadece baş başa iken kızmaya başlayınca artık mahalleli Sami’nin Şahin’e kötü davrandığına inanmaz ve Şahin zor durumda kalır.

Butik Ali’nin işlerinin kötü gitmesi ve iş yerini kaybetmesinden sonra Seyfi, Butik Ali’yi gizlice  takip eder ve tüm gün başıboş gezdiğini görür. Bunu Nurten ile paylaştığında Nurten buna inanmaz. Seyfi de söylediklerinin gerçek olduğunu kanıtlamak için gizli bir kamera ile Butik Ali’yi çekerek ispatlamaya karar verir. Artık Butik Ali’nin yalanlarının ortaya çıkmasına az kalmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.