Öykü Gürman büyüledi

91

Son dönemlerde oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren ünlü müzisyen Öykü Gürman İstanbul Vadi Açıkhava’da soğuk havaya rağmen kendisini izlemeye gelen yaklaşık 4 bin kişiye unutamayacakları bir gece yaşatırken sempatik davranışları ve sıcaklığı ile herkese neşeli dakikalar yaşattı.

Öykü Gürman konserine seyircisinin beklediği gibi “Ah Bu Sevdaluk” ve “Oy Beni Vurun Vurun” şarkıları ile büyük bir çoşku ile başlangıç yaparken “Uzun zaman sonra hem İstanbul’da hem Vadi Açıkhava’da ilk konserime çıkıyorum. Bu gece de beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Hoş Geldiniz” dedikten sonra konserine “Boyalı Direk”, Düşün Beni”, Seni Ben Unutmak İstemedim ki” ve “Yalan Gözlerin” gibi şarkıları ile geceyi ısıtarak coşkuyu daha da arttırdı.

Konserinde ara ara bazı seyircilerinin kendisine verdiği hediyeleri büyük bir mutlulukla kabul eden Öykü Gürman “Düşün Beni” yazan bir kağıdı gösterdikten sonra kendisine hediye edilen el dokuması Karadeniz omuz örtüsü olan keşanı omuzuna atarak şarkılarını söylemeye devam etti.

Konseri boyunca üç saat boyunca sahnede kalan Öykü Gürman’ı bu gecesinde Tuna Kiremitçi ve arkadaşları projesinde seslendirdikleri “İyi Şeyler” adlı şarkıya Tuna Kiremitçi ile birlikte düet yaptılar.

Konserinin ilk bölümünde ünlü modacı Yelda Aslan imzalı siyah tulum ve iğne iplik moda evi tarafından hazırlanan 4 metrelik etek ile sahneye çıkan Öykü Gürman, konserin ikinci yarısında modacı Gülafer Ataş imzalı fusya bir kostüm ile kendisini izleyenleri hayran bıraktı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.