Della Miles “İyi ki Müslüman oldum” dedi

54

Uzun yıllar Michael Jackson ve Whitney Houston gibi bir çok ünlü şarkıcının vokalistliğini yaparak şöhret yakalayan ve geçtiğimiz yıl ülkemize yerleşerek İslamiyet’i seçen ve Müslüman olan ABD’li sanatçı Della Miles, “Müslüman olduğum için son derece huzurluyum.” dedi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahne alan Della Miles, konserinde hayranları ile buluşurken hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konseri sonrasında bir açıklama yapan Della Miles “ Antalya konserinden sonra sırası ile Bodrum, Almanya ve İsviçre’de sahne alacağım. Konser programımda Hakkari’de var ama henüz tarihi daha netleşmedi.

Türkiye’ye geldikten sonra Muğla’nın Ortaca ilçesine yerleştim. Burada yaşamaktan dolayı çok mutlu ve huzurluyum. Buranın kendine has doğal ve kültürel güzellikleri var. Son dönemlerde konserlerimden dolayı evimde fazla zaman geçirme şansım olmuyor ”dedi.

Türkiye’ye taşındıktan sonra Türk insanı ve Türk kültürünü daha da sevmeye başladım. Yakın bir zamanda Türkiye’de bir televizyon programı yapmaya başlayacağını ve programında konuk olacak bazı sanatçılarla düet yapacağını ve ilerleyen dönemlerde de tek şarkılık single yapma projesinin olduğunu belirtti.

İslam dinini seçmesi hakkında da açıklama yapan Miles “ İslam dini aslında gerçeğin bir eğitimi. Birileri sana bir şeyler söylüyor ve sen bunu kabul ediyorsun. Müslüman olduktan sonra gerçek anlamda huzuru buldum. Ailem beni ve Allah’ı seviyor. Müslüman olmamdan dolayı bana tepki gösteren de bugüne kadar olmadı” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.