Evanescence’den İstanbul’da unutulmaz konser

178

Grammy müzik ödülü alan “Bring Me To Life” şarkısıyla dünya listelerini alt üst eden ve şarkısı adeta hafızalara kayıt edilen Evanescence dün gece İstanbul Volkswagen Arena’da sahne aldı.

Dünyanın en tanınmış müzik grupları arasında yer alan Evanescence eski parçalarına yaptıkları yeni düzenlemeler ile büyük ses getirmiş ve son çıkardıkları “Synthesis” adlı albüm kapsamında dünya üzerinde düzenlenen turne kapsamında Türkiye’de bulunan hayranları ile buluştu.

Dünyaca ünlü grup konserinde “Whisper”,” Lithimum”,”Imperfection”, “Made of Stone”, “Call Me When You’re Sober”  ve “Going Under” adlı şarkılarını seslendirirken konseri izleyen bir çok kişide gruba şarkılarında eşlik ettiler.

Evanescence’ın solisti Amy Lee, “İstanbul! Sizlerle tekrar bir arada olmak çok güzel. Bizi buraya davet ettiğini ve getirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten sizleri çok seviyoruz. Bizi bu güzel ülkeye tekrar getirmeniz büyük bir incelik. Hayatlarınızda ve kalbinizde olmak bizler için büyük bir onur. İstanbul her zaman ki gibi mucizevi bir yer ve sizler de her zaman ki gibi bizim dostlarımızsınız” diyerek konuştu.

Amy Lee açıklamalarına devam ederken “ Bu geceyi gerçekten hiç unutmayacağız. Lost in Paradise şarkısını yazdığımda hayatımın en üzüntülü gününü yaşıyordum. O şarkıyı yazmasaydım bugün sanırım bizler burada olamayacaktık. O yüzden bu şarkıyı söylerken sakın üzülmeyin” diyerek Lost İn Paradise şarkısını seslendirmeye başlayarak sözlerini tamamladı.

Gecenin finalinde Evanescence grubu tekrar seslendirdikleri “Bring Me To Life” ve “My Immortal”  adlı şarkıları ile seyircilerinin yoğun alkışları altında konserlerini tamamladılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.