Edis askere gidiyor

139

 Son dönemin başarılı sanatçılarından Edis’in Vadi Açıkhava’da verdiği konser öncesi uzun kuyruklar oluştu. Edis konserine başlamadan önce özel hazırladığı video görseli ile giriş yaptı. Video gösterisinin ardından Edis’in dansçılarının kısa şovu sonrası Edis, dansçıları ile beraber onlarla ‘Olmamış mı’ ve ‘Benim ol’ gibi en bilinen şarkıları ile konserine hızlı bir giriş yaptı.

Sahnede şarkılarını seyircileri ile beraber peş peşe sergileyen Edis hayranlarına “21 Aralık’ta askere gideceğini, kendisini için bir dönemin bitip yeni bir dönemin başladığını” söyledi. Son günlerde hakkında söylenen olumsuz şeyler olduğunu vatani görevine başlayacağı güne kadar konserleri ile beraber olacağını ve askere gitmeden önce yeni bir single ile karşınızda olacağım diyen genç sanatçıya seyirciler “En büyük asker, bizim asker” tezahüratlarında bulundular.

Üç saat boyunca konseri izlemeye gelen 5000 kişiye muhteşem sahne şovları ve performansı ile unutulmaz bir gece yaşatan  Edis’in Vadi Açıkhava’da seyircilere sürprizleri oldu. Okan Bayülgen’in yazıp yönettiği “Harem Kabare” müzikalinde oynayan ve ilk single’ı “Ne Diyorsan” ile büyük bir çıkış yakalayan Aybüke Edis’in sahnesine konuk oldu. Aybüke güzelliği ve sahnesi ile göz doldururken “Öpücem” adını verdiği yeni single’ını Eylül ayının son haftası yayınlanacağını söyledi.

5000 kişilik mekanı genç ve fanatik hayranları ile dolduran Edis, üç saat boyunca muhteşem sahne şovları, kıvrak dansları, özel repertuvarı ve bitmek bilmeyen enerjisi ile konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Edis konserinde ikinci sürpriz olarak konservatuardan sınıf arkadaşının kardeşi Ateş’i sahneye davet ederek sahnesini genç sanatçı ile paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.