Mustafa Sandal ve Gülben Ergen aynı sahnede buluştular

65

Sanat hayatının 25.yılını kutlayan Mustafa Sandal  Poll Prodüksiyon organizasyonu ile Turkish Airlinies Harbiye Açık Hava Konserleri kapsamında dün gece bu yıl içinde ikinci kez Harbiye Açıkhava sahnesinde muhteşem bir konsere imza attı.

Aylar önce satışa çıkarılan tüm biletlerin tamamının tükendiği konserde bu yıl ikinci kez Harbiye Açıkhava sahnesinde sevenleri ile buluşan Mustafa Sandal’ı izlemeye yaklaşık 5500 müziksever geldi. Mustafa Sandal gecede konserine “Aya Benzer” şarkısı ile muhteşem bir  giriş yaptı.

 Konseri izlemeye gelen müzikseverlere” Bu gece kendinizi tamamen bana bırakın, size geçmişten günümüze tüm nostaljik parçalarımla eşsiz bir gece yaşatacağım ve sizi nerelere götüreceğim. Bu gece dinlemek istediğiniz tüm şarkıları size dinleteceğim” dedi.

10 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Sandal, eski eşi için de “ Eşimle anlaşamadık ve dostça ayrıldık, ama şu an çok iyi dost ve arkadaşız. Annemden sonra hayatıma giren en önemli kadın eski eşimdir. Bana iki tane aslan gibi evlat verdi. Onlardan bir tanesi de şu an burada beni izliyor” diyerek kendisini izlemeye gelen oğlu Yaman’a el salladı.

Dün gecenin en büyük  sürprizi ise Gülben Ergen’in Mustafa Sandal’ın konserine gelip birlikte sahne alması oldu.

.Geçtiğimiz yıllarda birlikte Şıkır Şıkır adlı şarkıyı seslendiren Mustafa Sandal ve Gülben Ergen sahnede tekrar yıllar sonra ilk kez birlikte Şıkır Şıkır adlı şarkıyı seslendirirken seyircilerden yoğun alkış ve beğeni aldılar.  Konseri izlemeye gelen seyirciler gece boyunca yerlerinde duramayarak Mustafa Sandal’ın şarkılarına ayağa kalkarak dans ederek eşlik ederlerken, Mustafa Sandal ve Gülben Ergen konukların 30 Ağustos Zafer Bayramını ellerinde bayraklarla birlikte kutladılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.