Yazgı’ya Volkan Konak’tan büyük destek

36

Volkan Konak’ın imzasını taşıyan taşıyan “Elbisemde 14 Cep” adlı söz ve müziği kendisine ait parçası ile Fantezi müziğin güçlü sesi ve yorumcusu olan Yazgı, bu şarkısı ile müzikseverlerin karşısına geçme heyecanını yaşıyor.

Seslendirdiği şarkılara kattığı yorumlar kadar güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Yazgı müzik dünyasındaki istikrarlı yürüyüşüne devam ediyor. Ünlü sanatçı Volkan Konak’ın kendi eserini herhangi bir bedel talep etmeden, sesine ve yeteneğine güvenerek teslim ettiği Yazgı ile beraber Kuşadası’nda verdiği konserinde “ Elbisemde 14 Cep” adlı eserini beraber düet yaparak seslendirdiler.

“Elbisemde 14 Cep” adlı eserin aranjörlüğünü Bahadır Sağbaş’ın yaptığı eser Seyhan Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunulurken, şarkı için usta yönetmenlerden Yekta Özbilen tarafından klip çekildi. Çekilen klipte özgünlük temasının ön plana alındığı temada, Yazgı çekimlerdeki güzelliği ile klibi izleyenleri adeta büyüledi.

Yazgı yaptığı açıklamada Volkan Konak imzası taşıyan “Elbisemde 14 Cep” isimli şarkıyı okurken kendisinin çok etkilendiğini, sözlerinin özgürlük, sevgi ve mücadeleyi anlatması benim için ayrı bir önem taşıyordu. Kendisinin çok mücadeleci bir ruhu olduğunu ifade eden Yazgı, özgürlük hayatın temelidir. Özellikle bir insanın özgürlüğü çok önemlidir. Özgür olmayan insanın istediği bir şeyi yapamaması kadar kötü bir şey olmadığını” ifade etti.

Son iki yıl içinde okuduğu 10 tekli şarkısı ile büyük başarılara imza atan Yazgı, Arabesk, pop, hak müziği dahil bir çok tarzda şarkıyı severek okuduğunu belirterek bu şarkısının da müzikseverler tarafından büyük bir beğeni ile dinleneceğini sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.