Vadi Açıkhava Mor ve Ötesi’ni ağırlıyor

46

Son dönemin açılan en gözde mekanlarından biri olan ve kısa sürede bir çok ünlü yıldızın gözde konser mekanı haline gelen, İstanbul’un en yeni ve en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, muhteşem atmosferiyle orman kıyısındaki muhteşem birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Bugüne kadar çıkardıkları 8 albüm, 1 EP ve 2 single yayınladığı kariyeri boyunca Türkiye rock piyasasını en büyük ve en tanınmış isimlerden biri haline gelen ve son 20 yıldır bir çok başarılı konsere imza atan emor ve ötesi, Vadi Açıkhava’da 31 Ağustos gecesi binlerce kişiden oluşan bir seyirci kitlesiyle buluşacak. 

Aya İrini’de bu sene canlı senfonik konseriyle müzikseverlere son yılların en unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatan grup, ‘Cambaz’dan ‘Bir Derdim Var’a, ‘Oyunbozan’dan ‘Melekler Ölmez’e sevilen tüm şarkılarını Vadi Açıkhava’yı dolduran seyircilerle hep bir ağızdan söyleyecek. 

Rumelihisarı, Kuruçeşme Arena gibi İstanbul’un unutulmaz konser mekanları arasında kendine has bir ruhu olan Vadi Açıkhava, en güzel anılara ev sahipliği yapma uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası olma hedefiyle inşa edildi. Vadi Açıkhava, hem konforlu dev oturma alanıyla hem de rahat bir görüş ve dinleme imkanı tanıyan açık alanı ile eylül ayı boyunca birbirinden keyifli konserlere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Mor ve Ötesi ile bu yaz konserlerine son verecek olan Vadi Açıkhava kış aylarında yeni bir konsept ile müzikseverlerin karşısına geçmenin hazırlıklarına da devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.