Gezgin Fest’te ünlü sanatçılar sahne almaya devam ediyor

109

Interrail Türkiye grubunun İzmir’de organize ettiği Gezgin Fest, 5. Festivaliyle müzikseverler hayran oldukları sanatçılarla buluşmaya devam ediyor. Bu yıl Gezgin Fest festivali kapsamında 4 gün boyunca bir çok farklı müzik türünden bir çok sanatçı sahne aldı. Festivalin üçüncü gününde Selda Bağcan, Feridun Düzağaç, Kurtalan Ekspres, Norm Ender, Timsah’ın Gözyaşları ve Duman sahne aldı.

Feridun Düzağaç’tan Cem Karaca şarkıları ile nostaljik rüzgar estirdi

Gezgin Fest kapsamında  güneşin batmasına yakın sahne alan konserine “Çok Aşık” şarkısı ile start verirken sahneye de en çok sevdiği Cem Karaca tişörtü ile çıktı. Sahnede kaldığı süre içinde kendisine ait şarkıların haricinde Cem Karaca’nın da şarkılarına yer veren ünlü sanatçıya konseri izlemeye gelen müzikseverler bir koro gibi eşlik ederken seyircilerin yoğun alkışları altında konserini bitiren Düzağaç seyircinin yoğun tezahürat ve alkışları yüzünden sahneye tekrar gelerek 2 şarkısını daha seslendirip konserini bitirdi.

Selda Bağcan ve Duman şarkıları ile müzikseverleri büyüledi

Feridun Düzağaç’tan sonra sahne alan Selda Bağcan özgün müziği ile adeta seyircileri müziğe doyururken konseri izleyen binlerce kişiye de unutulmaz coşku dolu anlar yaşattı. Selda Bağcan’ın bir çok şarkısına konseri izleyenler eşlik ederken konserini tamamlayan Selda Bağcan’da seyircilerin yoğun alkışı üzerine sahneye dönerek İzmir Marşı’nı konseri izleyen tüm konuklarla birlikte söyledi. Konseri izleyen özellikle gençlere yönelik hit parçaları ile Gezgin Fest festivalinde farklı bir atmosfer yarattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.