Fatma Turgut hayranlarıyla buluştu

128

Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlı Buluşmalar adlı programın ilk konuğu Fatma Turgut oldu. Grup Gündoğarken tarafından sunulan programa katılan Fatma Turgut geceye katılan misafirlere eşsiz bir gece yaşattı. Geçmişten günümüze unutulmayan şarkıları canlı olarak söyleyen Fatma Turgut’un bazı şarkılarına Grup Gündoğarken’de eşlik etti.

Grup Gündoğarken tarafından Akmerkez Üçgen Teras’ta Yıldızlar Buluşması, son dönemin başarılı sanatçılarından biri olan Fatma Turgut ile başladı. Program Grup Gündoğarken’in “Sen Benim Şarkılarımsın” ve “Rüzgar” adlı şarkılarının ardından, Fatma Turgut ile samini bir sohbet yaşandı. Fatma Turgut’ta programını izleyen hayranlarının “Bir Varmış Bir Yokmuş” ve “Günleri Bağlarken” isimli şarkılarını istek yapmaları üzerine bu şarkıları hayranları ile beraber seslendirdi.

Hayranlarını kıramadı

Fatma Turgut kendisini izleyen tüm misafirlerinden tam not aldı. Fatma Turgut “Yalnızlık Senfonisi” isimli şarkısına yoğun istek alınca hayranlarını kıramayarak “Provasız olacak ama sizi kırmak istemiyorum” diyerek “Yalnızlık Senfonisi” adlı şarkısını seslendirdi. Programda Fatma Turgut müziğe çok küçük yaşlarda şarkı söyleyerek başladığını söylerken kendisine sorulan “ Kendinizi üç kelime ile özetler misiniz?” sorusunda “Beni tanıyanlar beni bilsin yeter” diyerek cevapladı.

Her hafta Salı akşamları Akmerkez Üçgen Teras’ta Grup Gündoğarken’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan program serisinin gelecek haftaki konuğu 20 Ağustos Salı akşamı Eda Baba olacak. Etkinlik tüm Akmerkez’de bulunan misafirlerinin katılımına açık ve ücretsiz olarak gerçekleşmeye devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.