Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk” dedi

216

Ceren Gündoğdu “Sağım Solum Aşk” adlı şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Universal Music Türkiye etiketi ile çıkan şarkı tüm dijital platformlarda büyük bir beğeni ile dinlenmeye başladı.

Alternatif müziğimizin romantik ve buğulu sesi Ceren Gündoğdu “Ben Hep Seni Sevdim” adlı şarkısı Mayıs ayında yayınlanmış ve iki aylık süre zarfında bir milyon üzerinde izlenme rekoru kırdı.

Genç sanatçı Ceren Gündoğdu yeni şarkısı Sağım Solum Aşk adlı şarkısı için “Bu şarkımda hayatımızda güzel şeylerin bir anda kapımızı çalabileceğini inananların inancını tazelemek istedim. Bu şarkı güzel hissedenlerin etrafında da güzel hissettirebileceğinin şarkısı. Dinleyen bir çok müziksever bu şarkıda kendisinden bir şeyler muhakkak bulacaktır” dedi.

Sağım Solum Aşk adlı şarkının söz ve bestesi kendisine ait olan ünlü sanatçının bu şarkısının düzenlemelerini Arel Koray Nalbant yaptı. Bir müzikal edası ile çekilen şarkının video klibinde bolca dans sahneleri bulunuyor. Klipte Ceren Gündoğdu’ya bir çok müzikal oyuncu arkadaşı eşlik etti. Klip yönetmenliğini Onur Cabi’nin üstlendiği klip tüm dijital platformlardan yayına girdi. Ceren Gündoğdu kendi deyimi ile 6 yaşında tanıştığı ve yol arkadaşım dediği piyanosu ile bir çok romantik şarkıya imza atarken genç sanatçı Zorlu PSM prodüksiyonu olan “Damdaki Kemancı” adlı müzikalde “Hodel” karakterini canlandırmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.