MaNga konserlerine çocuklarıyla gidiyor

160

Geçtiğimiz günlerde çıkardıkları “Süper Güçlerimiz Var” isimli son maxi single’larının hemen ardından konserlerine hiç ara vermeden devam eden Türk alternatif rock müziğinin MTV ödüllü gruplarından maNga,  Ağustos ayına adeta dopdolu giriyor.

Çocuklarıyla turnede!

Yaz aylarında adeta Türkiye’nin dört bir yanında konserler veren maNga tüm konserlerine ve stüdyo çalışmalarına devam ederken,  grup üyelerinin sosyal medya hesaplarını kullanarak paylaştığı konser görüntüleri de hayranları tarafından büyük beğeni topluyor. maNga’nın solisti Ferman Akgül ve davulcusu Özgür Can Öney’in tüm konserlerine çocukları ile beraber gitmesi ve bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşımlarına takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni almaya devam ediyor.

Konser için gittikleri her yerde hayranlarının yoğun ilgi ve coşkusuyla karşılanan maNga, bu ay 2 Ağustos’tan itibaren 31 Ağustos akşamına kadar şehir şehir gezerek sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

İlk konserlerin, 2 Ağustos tarihinde Edirne’de başlayacak maNga , Çankırı, Mersin, Antalya,İstanbul, Muğla ve Balıkesir illerinde konserleri devam edecek.


MaNga 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda İstanbul’da Maltepe Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte İstanbullu hayranları ile buluşurken yoğun konser maratonu ise Balıkesir’de düzenlenen Zeytinli Rock Festivali ile son bulacak.

·         2 Ağustos Cuma Trakya Müzik Festivali

·         10 Ağustos Cumartesi Çankırı (Özel Etkinlik)

·         17 Ağustos Cumartesi Milyon Fest Mersin, Erdemli

·         18 Ağustos Pazar Antalya Lara Wlive Sports & Music Festival

·         24 Ağustos Cumartesi İstanbul Kartal Anatolium AVM

·         28 Ağustos Çarşamba Datça Amfi Tiyatro

·         29 Ağustos Perşembe Bodrum Antik Tiyatro

·         30 Ağustos Cuma İstanbul Maltepe Belediyesi 30 Ağustos Kutlamaları

·         31 Ağustos Cumartesi Zeytinli Rock Festivali

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.