Anıl Piyancı gençleri çoşturdu

216

“Ruffles’la Aç Müziği, Dalgana Bak” reklam kampanyası kapsamında yapılan organizasyonda Anıl Piyancı ve Berk Çoşkun’un beraber düet yaptıkları “Dalgana Bak” organizasyona damgasını vurdu. Müzik dolu etkinlikte Rabia Yaman, Burcu Binici, Merve Özbey, Işık Selin, Yunus Günce, Alya, Serenay Aktaş gibi ünlü isimler de iştirak etti.

Türkiye’nin en büyük atıştırmalık markası olan Ruffles bu yaz reklam kampanyasını gençlerin son dönemde müziği ile ön plana çıkan Anıl Piyancı ve sosyal medya fenomeni Berk Çoşkun ile tanıtımlarını gerçekleştirmeye devam ediyorlar. Geceye katılan konuklar Anıl Piyancı’nın şarkıları ile adeta çoştular ve şarkılarında Anıl Piyancı’ya eşlik ettiler.

Anıl Piyancı organizasyonda yaptığı açıklamada “ Hip Hop kültürünü Türkiye’de tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Son dönemlerde hip hop kültürü Türkiye’de çok popüler olmaya başladı. Ruffles reklam kampanyası için benimle görüşmek istedğinde çok mutlu oldum ve gelen teklifi kabul ettim. Daha sonra benimle beraber reklam kampanyasında olacak olan dostum Berk Çoşkun ile “Dalgana Bak” adlı şarkıyı yaptık. Bu şarkıya bir de klip çektik ve bu kilbe ilgimizin çok üstünde bir beğeni oluştu.

Zaten kendimde gündelik hayatımda Ruffles kullanan birisiydim.  Böyle bir marka ile aynı çatı altında olmak gerçekten benim için hem çok keyifli hem iyi bir deneyim oldu. Bu reklam kampanyası sayesinde bir çok organizasyonda hayranlarım ve müzikseverlerle beraber olmaya devam edeceğim” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.