Serkan Kaya’dan yeni albüm müjdesi

30

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Poll Production organizasyonu ile düzenenlenen önceki gün Harbiye Açıkhava Sahnesinde arabesk müziğin güçlü isimlerinden Serkan Kaya, konser verdi. 

Serkan Kaya konserinde geçmişten günümüze en çok sevilen parçalarını seslendirirken ayrıca Ahmet Kaya, Müslüm Gürses, Barış Manço ve Kayahan gibi müziğin efsane isimlerinin eserlerine de yer vererek tam anlamıyla konserini izlemeye gelenlere müzik ziyafeti yaşattı.

ALBÜM MÜJDESİ!

Konseri öncesinde kuliste basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kaya, “Harbiye Açıkhava Sahnesinde bugün hayatımın üçüncü solo konserini yapacağım. Arabeski usta sanatçılarımız başlattı, sonrasında arabesk bir duraklama dönemine girdi. Bizde tekrar arabeskin sesini yeni nesillere duyurmak için arabesk geceleri diye bir gece başlattık o yaygınlaşmaya başladı. Arabesk müziğin tekrar gündeme gelmesinde bir nebze faydam olduysa ne mutlu bana” diye konuştu: 

Ünlü arabeskçi bir basın mensubunun dijital platformların böyle yoğun olduğu bir dönemde albüm yapmayı düşünüyor musunuz? sorusuna “Son anda bir aksilik olmazsa Kasım ayında 5.’inci albümümü hayranlarımla ve müzikseverlerle buluşturmayı hedefliyorum” dedi.
Ünlü arabeskçi sahnede seyircileri ile girdiği diyalog da Birinci Harbiye konserinde oğlum Çağan dünyaya gelmişti ve aşırı heyecanlı bir şekilde sahne almıştım. Ne kadar güzel bir tesadüf ki burada çıktığım ikinci konserim de de bu sefer oğlum Destan dünyaya gelmişti. Bu yıl ki konserimde şu ana kadar henüz bir şey yok” diyerek konserini izlemeye gelen seyircilere tebessüm dolu anlar yaşattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.