Cengiz Can “Zamanı Geldi” dedi

233

Türkiye’de ve dünyada bir çok mimari projede görevler alan, bir çok büyük markanın mimari yapısına dokunan Cengiz Can şimdi de müziğe dokunuyor.

Özdemir Müzik etiketi ile geçtiğimiz günlerde “Zamanı Geldi” adını verdiği 7 şarkılık albümünü piyasaya sürdü. Genç sanatçının albümünün aranjörlüğünü Türkiye’nin en büyük aranjörlerinden Mustafa Arapoğlu üstlendi.

Albümü “Zamanı Geldi” hakkında açıklamalar yapan Cengiz Can “ Albüm için Mustafa Arapoğlu ile 7 ay boyunca hummalı bir şekilde çalıştık. Böyle bir usta ile çalışmak çok büyük bir keyifti. Ortaya mükemmel bir albüm çıkardık. Çıkış şarkısı için söz ve müziği Murat Sağır’a ait olan “Etiler” adlı şarkımızı kliple taçlandıracağız. Albümümüz dijital platformlarda yayına girdikten çok kısa bir süre sonra bir çok olumlu yorum aldık. Bu yorumlar açıkçası bizim ne kadar iyi bir iş yaptığımızı gösterdi” dedi.

Açıklamalarına devam eden Cengiz Can “ Genç yaşta iş dünyasına atıldım ve başarılı oldum. İş dünyasında ağabeyimle beraber kurduğumuz Ence Cam Sanayi Yapı ve Dekorasyon firmamızı çok iyi bir yere getirdik. İş dünyasında aile şirketimiz “Cama renk katan marka” olarak telaffuz ediliyor. İş dünyasında gösterdiğim başarının daha fazlasını müzik dünyasında gerçekleştireceğim. Müzik hep içimde var olan bir kıvılcımdı. Çok kısa bir süre zarfında şarkılarımla daha çok konuşulmaya başlanacağım” diyerek sözlerini tamamladı.

“Zamanı Geldi” albümün yapımcılığını Türk televizyonlarının başarılı isimlerinden Gazi Karadağlı üstlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.