Dj Khaled müzik yolculuğunu anlattı

145

DJ Khaled Müzik hayatına başladığı ilk günden bu yana 3 kez platinum ödülü aldı. MTV’nin en çok izlenen programlarından biri olan ‘The Ride’a konuk olan DJ Khaled programda kendi hikayesini anlattı. Dj Khaled, programda yaptığı açıklamalarda tüm yaşadığı deneyimlerden kendisine dersler çıkardığını ve bu dersler sonrasında elde ettiği başarıları sadece bir DJ olarak değil her türlü açıdan anlattı. Program boyunca tüm samimiyetiyle hayatının dönüm noktalarını anlatan DJ Khaled babalığın kendisi için ne anlama geldiğini, baba olduktan sonra 11.’inci albümü olan “Father of Asahd”a nasıl ilham olduğunu da hayranları ile paylaştı.

“DJ Khaled: “Father of Asahd”ın kendisinin en başarılı albümü olduğunu ve bu albüm ile ününe ün kattığını açıklarken bu albümde özel olarak hazırlanan yeni müzik videoları, albümün yapılma aşamasındaki çalışmalar, özel hikayeler ve albüm yapımı aşamasında çekilen tüm görüntülerden oluşan bir çok kamera arkası görüntüler “The Ride”da gösterildi.

 “DJ Khaled: The Ride” adlı programı 31 Temmuz günü saat 22.00’da MTV kanalında yayınlandıktan hemen sonra MTV’nin YouTube kanalından yayınlanmaya başlandı. Program esnasında hayranları DJ Khaled’e kendisi hakkında merak ettikleri konular hakkında MTV’nin Twitter hesabını @MTVUK’yı takip ederek Khaled’e doğrudan sorular sordular.

MTV’de yayınlanan program sonrasında milyonlarca hayranı programın tekrarını izlemek için MTV’nin You Tube kanalına akın ettiler. You Tube kanalına programın yüklenmesinden sonra yaklaşık 2 saat gibi bir sürede program yaklaşık 100 milyon kişi tarafından izlendiği öğrenilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.