Red Bull organizasyonunda ödül sahiplerini ünlüler belirleyecek

63

Red Bull tarafından düzenlenen ve uçuş tutkunlarını bir araya getiren organizasyon 4 Ağustos Pazar günü saat 11:00’de İstanbul Caddebostan plajında bir çok uçuş tutkununu bir araya getirecek. Organizasyona katılan yarışmacılar kendi tasarımları olan tamamı el yapımı olan uçuş araçları ve eğlenceli kostümleri ile plaja kurulan rampadan denize uçarak yarışacaklar.

Red Bull tarafından İstanbul’u kanatları altına almaya çalışan yarışmacıları için düzenlenen organizasyonda ünlü isimler verilecek oylarla ödül sahiplerini belirleyecek.

Bu yılki organizasyonda yarışmacılara puan verecek ünlü isimler belli oldu. Red Bull tarafından organize edilen organizasyonda yarışmacılara puan verecek ünlü isimler İbrahim Selim, Ogeday Girişken, Yağmur Sarıoğlu, Müge Boz, Muhammed Yılmaz olurken ayrıca jüride Red Bull sporcuları Kübra Dağlı ve Ayşe Begüm Onbaşı jüri koltuğunda oturacaklar.

4 Ağustos Pazar günü saat 11:00’de İstanbul Caddebostan plajında gerçekleştirilecek olan organizasyon altı yıl aradan sonra tekrar düzenleniyor. Sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok ülkesinde büyük ilgi gören bu organizasyona yurt dışından da yarışmacılar katılacak. Organizasyonda dört kişilik gruplardan oluşan kırk takım kıyasıya mücadeleye girecekler.

Jüride Survivor şampiyonu Ogeday Girişken, Çukur dizisinin sevilen karakteri İlayda Çoşkun gibi isimlerin yanı sıra sosyal medya fenomeni olan Muhammed Yılmaz’ın olması izleycilerin daha fazla ilgi göstermesini sağlayacak. Ayrıca Red Bull takımından jüride bulunacak olan ve katıldıkları müsabakalarda dereceye giren Ayşe Begüm Onbaşı ve Kübra Dağlı yarışmacılara verecekleri moralle destek olmaya da çalışacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.