Çıplak fotoğrafları Mert Alaş tarafından çekildi

175

Instagram platformu üzerinde 113 milyon kişinin takip etmekte olduğu dünya çapında ünlü modeller arasında yer alan Kendall Jenner, Türk asıllı fotoğrafçılardan Mert Alaş’a çıplak bir biçimde pozlar verdi.

Güzel durumdaki modelin yapmış olduğu paylaşımı ise çok kısa bir zaman içerisinde çok fazla sayıda yorum ile birlikte beğeni almış oldu. Jenner’e takip eden hayranları da cesur durumdaki fotoğraflara hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Jenner’ın takipçilerinden bir tanesi fotoğrafın altına; ”Ciddi anlamda olağanüstü.” şeklinde bir yorum yazdı. Fotoğrafçılardan Mert Alaş da paylaşımın alt kısmına; ”Günün görünen en güzel kadını.” şeklindeki ifadelerle bir yorum yazdı.

Kandall Jenner Kim?
3 Kasım 1995 tarihi içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Aangeles kenti içerisinde dünyaya gözlerini açmıştır. Kris Jenner ile birlikte Caitlyn Jnner çiftinin kızları olarak dünyaya gelmiştir. Anne kısmından ünlü modelleren biri olan Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olarak tanınmaktadır. Babası olan Bruce Jenner daha sonra cinsiyet değiştirip Caitlyn Jenner ismini almıştır. Kendal Jenner’ın ayrıca Kylie Jenner ismine sahip bir tane de kız kardeşi bulunmaktadır. Annesi ile birlikte babasının tarafından toplam olarak 8 tane de üvey kardeşi bulunmaktadır. 2014 senesi içerisinde Sierra Canyon Okulu isimli okuldan mezun oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.