Deme Bana Yokum ile müzik severlerin karşısına çıktı

83

Profesyonel ve başarılı müzisyenler arasında yer alan Yalın, 11. single çalışması olarak merakla beklenen ”Deme Bana Yokum” isimli çalışmasıyla 5 Temmuz tarihinde müzikseverlerin karşısına çıktı.

Yeni single çalışmasının kapak çekimleri amacıyla Serkan Kızılkaya’nın objektiflerinin karşısına geçmiş olan başarılı müzisyen Yalın, stil danışmanı görevinde bulunan Anıl Can’ın hazırlamış olduğu bir konsept ile daha önce hiç bir şekilde görmemiş olduğumuz bir tarzla müzik severlerle buluştu. 2004 senesi içerisinde çıkartmış olduğu ”Ellerine Sağlık” isimli albümünden bu zaman kadar profesyonel kariyeri içerisinde 15 seneyi de ardında bırakmış olan başarılı sanatçı, bu defa ise 1980’lerin disko tarzlarından ilham almış olduğu yeni projesiyle, çok daha yeni bir sound ve değişik bir imajla karşımıza çıktı.

Sosyal medya üzerinde ”Bir şarkı yapta yaz gelsin artık” şeklindeki tweetler ile müzik severlerden çok büyük bir istek almaya başlayan yaz şarkılarının efsane sanatçılarından Yalın, yeni şarkısı ”Deme Bana Yokum” isimli teklisiyle yazı getirdi diyebiliriz. aranjesini Sabi Saltıel’in yapmış olduğu bu şarkının söz ile müziğine de Yalın tekrar kendi imzasını atmış oldu. 5 Temmuz tarihi içerisinde çıkmış olan bu şarkı, DMC Müzik etiketi ile bütün dijital platformlar üzerinde yerini almaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.