Ortalık karışmaya başladı

173

Demet Akalın’a ait olan Yekten adlı şarkıyı izinsiz bir şekilde okuyarak klip çekmiş olduğundan dolayı videosu silinmiş olan şarkıcılardan Ceylan Koynat, sosyal medya hesabı üzerinden Akalın’a bir göndermede bulundu.

Genç ve başarılı şarkıcılardan Ceylan Konat, geçmiş olduğumuz günler içerisinde Demet Akalın’ın yeni albümünde yer alan Yekten adlı şarkıyı okumuş ve hatta bu şarkı için bir de klip çekmişti. Demet Akalın da kendisine ait şarkıya bir klip çekmiş olan Koynat’ın YouTube üzerinde paylaşılan bu videosunu kısa zaman içerisinde kaldırtmıştı. Olayın üzerinden geçmesinden sonra Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren Koynat, Akalın’ın sesi için bir göndermede bulundu.

Sesinden dolayı sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcıları adeta ikiye bölmüş olan Koynat, geçmiş olduğumuz gün Demet Akalın’ın Yekten isimli şarkıyı okurken detone olduğu zamanla ilgili bir paylaşım yapıp; ”İnsandan insana çok şükür ki bir fark var!” şeklindeki notu ekledi.

Paylaşmış olduğu klibi Demet Akalın tarafından çok kısa bir zaman içerisinde silinmiş olan Ceylan Koynat daha öncesinde de; ”1 saatten beri telefonum hiç susmuyor Demet Akalın tamamen kaldırdım o videoyu sen rahat ol. Ben bir defa okudum diye ne kadar kıymetli oldu ya bu şarkı. Sizin alkışlayabilecek çok güzel olmuş diyebilecek bir yüreğiniz bulunmuyor maalesef!” ifadelerine yer vermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.