Astsubay cinnet geçirip eşi ile ailesin kurşunladı

40

Adana ili içerisinde, astsubay olarak görev yapan Ertuğrul Güçlü’nün, tabancasını kullanarak eşi Büşra Güçlü ile birlikte kayınpederi olduğu açıklanan Cemal Ünlükıraner’ı öldürmüş olduğu, kayınvalidesi olduğu bilgisine ulaşılan Sultan Ünlükıraner’i de ağır bir şekilde yaralamış olduğu olayın detayları ortaya çıkmaya başlamış durumda. Astsubay görevinde bulunan Güçlü’nün, eşine işten çok yorgun bir şekilde dönmüş olduğunu, eve gitmeyi istediğini söyleyince bir tartışma çıkmış olduğunu, sonrasında ise söz konus ubu olayı gerçekleştirmiş olduğunu ifade ettiği açıklandı.

Olay ise dün akşam saatlerinde 20:30 civarında Adana ilinin merkez Seyhan ilçesinde yer alan 2000 Evler Mahallesindeki 76010 Sokak içerisinde gerçekleşti. Astsubay olarak görev yapan Ertuğrul Güçlü (22), 4 ay önce evlendiği eşi Büşra (21)’yla beraber kayınpederi Cemal Ünlükıraner’in (58) evine ziyarete gittiler. Burda ise, Ertuğrul Güçlü ile birlikte eşi ve de eşinin ailesi arasında bir tartışma meydana geldi. Tartışmanın büyüme göstermesinin üstüne ise Astsubay olarak görevli Güçlü, tabancasını çıkartarak, eşi ile birlikte ailesine adeta kurşun yağdırmaya başladı. Silahtan çıkmış olan mermilerin isabet etmiş olduğu açıklanan Büşra Güçlü ile birlikte Cemal Ünlükıraner’ın olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yaşamını kaybetti, Sultan Ünlükıraner de ağır bir şekilde yaralandı.

Olayın hemen sonrasında ise Ertuğrul Güçlü polis ekiplerini arayıp cinayet işlemiş olduğunu söyledi. Bunun sonrasında ise adrese polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Ağır bir şekilde yaralı olduğu açıklanan Sultan Ünlükıraner, ambulans ile Seyhan Devlet Hastanesi’ne götürülüp tedavi altına alındı.

Büşra Güçlü’yle birlikte babası olduğu açıklanan Cemal Ünlükıraner’ın cansız durumdaki bedenleri de otopsi yapılmak amacıyla Adana Adli Tıp Kurumu’nun morguna yollandı. Gözaltına alındığı açıklanan Ertuğrul Güçlü’nün, emniyet içerisinde yapılan sorgusu esnasında; ”İşten fazlası ile yorgun bir şekilde gelmiştim, eşime çok yorgun bir durumda olduğumu eve giderek dinlenmeyi isteğimi söyledim. Lakin eşim eve gitmeyi hiç bir şekilde kabul etmedi. Aramızda çıkmış olan tartışma bir anda büyüdü” ifadelerine yer verdiği açıklandı.

Ertuğrul Güçlü’nün emniyet içerisindeki sorgusunun devam ettiği ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.