Nazlanma şarkısını çıkarttı

183

”Bu Senin Şarkın” adına sahip olan çalışmasıyla birlikte uzun bir zamandır devam eden sessizliğini bozmuş bulunan şarkıcılardan Onur Mete, bu defa arayı çok fazla açmadı ve çıkartmış olduğu son teklisinin hemen sonrasında yaklaşık olarak 4 ay sonrasında yeni projesi ile birlikte hayranlarının karşısına çıkmış oluyor. Ünlü durumdaki şarkıcılardan biri olan Onur Mete, 1992 senesi içerisinde Aşkın Nur Yengi tarafından okunmuş durumdaki ”Nazlanma” adına sahip şarkıyı çok daha yeni düzenlemesiyle beraber sevenlerinin beğenisine sunmuş oldu. Digital platformu içerisinde Mete’nin sevenleriyle buluşmuş olan bu şarkının; sözleri Aşkın Nur Yengi ile birlikte Sezen Aksu, müziği de tekrar Aşkın Nur Yengi’ye ait bir durumda.

Onur Mete ise, bu özel şarkısına Ümraniye Netaş Platoları içerisinde Müjdat Küpşi yönetmenliği ile birlikte 17 saat içinde bir klip çekti. Yeni klibi içerisinde Mete’nin imajı konusunda da değişikliğe gidilmiş oldu ve fazlasıyla genç ve de dinamik bir görünüm sağlanmış oldu. Yeni imajı içerisinde Amerikalı ünlü şarkıcılardan biri olan Marc Anthony’den esinlenmiş olduklarını ifade eden Onur Mete, klibi içerisindeki imajından fazlasıyla mutlu bir durumda olduğunu ifade etti.

Klip içerisinde Onur Mete’ye Brezilya asıllı güzellerden biri olan Beatrice Lorena eşlik etmiş oldu. Kendisine klip içerisinde eşlik etmiş olan modeli ise eşi Aycan Mete’nin 100 tane model arasından seçmiş olduğunu ifade eden başarılı durumdaki şarkıcı, eşinin kendine her bir nokta içerisinde destek olduğunu, daha öncesinde klipleri içerisinde kameranın karşısına geçmiş olduğu mankenleri de eşinin seçmiş olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.