Mayolu haliyle ilgi odağı durumuna geldi

170

ATV ekranlarındaki reyting rekortmeni olmayı başaran ‘Bir Zamanlar Çukurova’ isimli dizinin başrol oyuncularından biri olan Hilal Altınbilek, sezonun bitmiş olmasıyla birlikte soluğu tatil cennetlerinden biri olan Bodrum ilçesinde aldı. Güzel durumdaki oyuncu, düzgün olan fiziği ve makyajsız bir hali ile bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bodrum Yalıkavak içerisinde objektiflere yakalanan oyuncu, denize girmenin yerine güneşlenme konusunda bir tercihte bulundu. Altınbilek diğer taraftan plajda yer alan çocuklarla da top oynamayı ihmal etmedi.

Hilal Altınbilek Kim?

1991 senesi içerisinde İzmir ilinde dünyaya gelen Hilal Altınbilek, oyunculukla ilgili eğitimini İstanbul ili içerisinde yer alan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almış bir durumdadır. Bunun yanı sıra Çağdaş drama topluluğu ile birlikte Ali Haydar Elçığ’dan da çok özel bir oyunculuk eğitimi almış durumda. ”Derin Sular” ismine sahip bir dizi ile ekranlara adım atmış olan Hilal Altınbilek, bu dizi içinde Şükrü Özyıldız ile başrollerde yer almış bir vaziyette. 2013 senesi içerisinde ”Karagül” isimli dizi içerisinde Ece Uslu ile birlikte Yavuz Bingöl ve de Mesut Akusta’yla başrolleri paylaşmış oldu. Burda da ”Özlem” isimli karakter sayesinde çok daha geniş kitleler tarafından tanınmış oldu. Güzel durumdaki oyuncu şimdilerde ise Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi içerisinde rol almaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.