Tarama Kategorisi

Gündem

Araplardan tartışmalı Osmanlı dizisi

Birleşik Arap Emirlikleri molan ve Suudi Arabistan'ın sahibi olduğu MBC TV'de yayınlanan Osmanlı konulu “Ateş Krallıkları” isimli dizi, Arap basınında büyük tartışma yarattı. 40 milyon dolarlık bütçesiyle 2019 yılında Arap dünyasının en

Düzce ilinde zamanla yarışıyorlar

Düzce ili içerisinde kuvvetli bir şekilde sağanak ve meydana gelen heyelandan dolayı şu zamana kadar kayıp olduğu açıklanan 1 kişinin cansız durumdaki bedenine ulaşılmış oldu, kaybolduğu bilgisi verilen 6 kişinin bulunabilmesi amacıyla da…

Kazayla birlikte yaşamdan koptu

Antalya ilinin Alanya ilçesi içerisinde drift yapmakta olduğu iddia edilen bir otomobille motosikletin çarpışması sonrasında gerçekleşen kazadan sonra üniversiteli olduğu öğrenilen genç yaşamını kaybetti.

Eski sevgilisinin yeni sevgilisini öldürdü

İzmir ilinin Bayraklı ilçesi içerisinde, Y. Y. (18) isimli genç, kısa bir zaman önce ayrılmış olduğu kız arkadaşının yeni sevgilisi olduğu bilgisine ulaşılan Doğuş Ömer Şafak'ı gerçekleşen tartışma esnasında bıçaklayıp öldürdü.

Kardeşini camide öldürdü

Ordu ilinde yer alan Fatsa ilçesi içerisinde, arazi konusundaki bir anlaşmazlıktan dolayı husumetli oldukları bilgisine ulaşılan Ali Dinç (82), kardeşi olan Hasan Dinç'i (80) cami içinde namaz kıldığı esnada sırtından vurdu.

Sel Trabzon ilini vurdu

Trabzon Valiliği tarafından, sağanak yağışın etkili durumda bulunduğu Araklı ilçesinde yer alan Çamlıktepe Mahallesi içerisinde 4 tane ev ile birlikte iş yerinin yıkılmış olduğunu, 1 vatandaşın ise cesedine ulaşılmış olduğu açıklandı.