Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses evlendi!

103

Ardımızda bırakmış olduğumuz sene aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanmış olan fakat pandemiden dolayı nikah masasına oturamamış olan İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’le Yasemin Şefkatli, dünyaevine girmiş oldu. Çiftin ilk yapmış oldukları dansları da kameralara yansımış oldu.

Sarıyer Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Şükrü Genç’in kıymış olduğu nikah içerisinde Nejdet Ulucan’ın yanı sıra Kübra Şefkatli ile birlikte Ethem Sancak ve Şevket Demir nikah şahidiydi.

İdo Tatlıses ile birlikte Yasemin Şefkatli, nikahtan hemen önce İbrahim Tatlıses ile birlikte Perihan Savaş, Sinan Şefkatli ve Ayşegül Şarlı’nın yer almış olduğu aile pozunu da verdi. Yasemin Şefkatli bu düğünde Özgür Masur imzasına sahip bir gelinlik giymiş oldu. İdo Tatlıses’in giymiş olduğu damatlığını da Faruk Saraç hazırlamış oldu. 550 kişinin katılmış olduğu düğüne birbirinden ünlü isimler de katılmış oldu.

Tatlıses ile birlikte Şefkatli, daha öncesinde Haliç Kongre Merkezi içerisinde bin kişilik bir düğünle evlenmeyi planlamış fakat pandemiden dolayı da bu kararlarından vazgeçmişti. Şefkatli açıklamasında; ‘Bütün sevdiklerimiz yanımızda olsun istediğimizden dolayı Düğün sürecimizi daha ileri bir tarihe erteledik’ ifadelerine yer vermişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.