Hayranları Ebru Şahin’in son haline çok şaşırdı

58

Basketbolcu olan sevgilisi Cedi Osman’la evlilik hazırlıkları yapan ünlü oyunculardan Ebru Şahin, ATV kanalının yeni dizisi Destan ile birlikte izleyenlerin karşısına çıkma konusunda hazırlıklar yapıyor. Bu diziyle alakalı olarak imaj değişikliğine de girmiş olan Şahin’in son hali hayranlarını çok fazla şaşırtmış durumda.

ATV’nin yeni sezon içerisindeki en iddialı dizilerinden biri olarak öne çıkan Destan adlı dizinin çekimlerine başlanmış durumda. Çekimler esnasında en çok dikkat çekmiş olan isim de şu zamanlarda basketbolcu Cedi Osman’la evlilik hazırlıkları yapan Ebru Şahin olmuş durumda.

Yapımcılığını Bozdağ Film şirketinin üstlenmiş olduğu Destan adlı dizide Ebru Şahin’in partneri de Edip Tepeli olarak karşımıza çıkacak. Şahin ile birlikte Edip Tepeli, diziyle alakalı farklı eğitimler almaya devam ediyor. Kadrosu içerisinde yıldız isimleri de buluşturmuş olan dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Instagram hesabı üzerinden Ebru Şahin’in Destan adlı dizideki imajını paylaşıp herkesi çok fazla şaşırtmış oldu.

Şahin’in büyük bir değişim yaşamış olması sosyal medya üzerinde kısa zaman içinde gündem oldu. Çok güçlü bir prodüksiyonla gelecek olması beklenen Destan adlı dizinin yeni sezon içinde yayınlanması konusunda beklentiler var. Dizinin yönetmenliğini de Emir Khalilzadeh üstlenmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.