İrem Derici oryantallere taş çıkartmış durumda

147

Ünlü şarkıcılardan bir olan İrem Derici, bir müddettir aşk yaşamakta olduğu iddia edilen Cem Belevi ile beraber katılmış olduğu doğum günü partisi esnasında adeta kendinden geçmiş oldu. Parti içerisinde eğlenceli anlar yaşamış olan İrem Derici, oryantaller ile göbek attığı esnada adeta dansçılara da taş çıkartmış oldu.

Özel yaşamı ile çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden İrem Derici’nin en son ise meslektaşı Cem Belevi’yle aşk yaşamakta olduğu iddia edildi. Bodrum kenti içerisinde baş başa tatil yapıp aşk ile alakalı iddiaları da güçlendirmiş olan ünlü ikili, bu defa ise bir doğum günü partisi esnasında bir araya gelmiş oldu.

Son zamanlarda konserleri içerisindeki danslarından dolayı dikkatleri çekmekte bulunan İrem Derici, katılmış olduğu partide de rahat durmadı ve orda yer alan oryantallerin ortasına geçip göbek atmış oldu. Oryantallerle beraber dans etmiş olan İrem Derici, kıvrak olmasıyla dansçılara adeta taş çıkartmış oldu. Derici’nin dans etmekte olduğu anları Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan Belevi, ‘Harbiye provasını mı yapıyorsunuz İrem hanım?’ şeklinde bir not paylaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.