Müge Anlı’nın çocukluk fotoğrafına adeta beğeni yağdı

8

Çok yakın bir zaman öncesinde sosyal medya hesabı açıp buradan da paylaşım yapmaya başlamış olan başarılı sunuculardan Müge Anlı, çocukluk dönemlerindeki bir fotoğrafını paylaştı. Anlı’nın söz konusu bu paylaşımı da kısa zaman içinde beğeni ile birlikte yorum yağmuruna tutulmaya başlamış oldu.

Senelerdir ATV ekranları üzerinde program yapmaya devam eden Müge Anlı, ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde bir Instagram hesabı açmış oldu. Kısa zaman içinde 2,2 milyon tane takipçi sayısına ulaşmış olan Anlı, günlük yaşamının yanı sıra programından kesitleri de çok sık bir şekilde takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Geçmiş olduğumuz günlerde saçlarını kıvırcık yaptırmış olan Müge Anlı, annesinin kendini çocukluk hallerine benzetmiş olmasıyla beraber seneler öncesine ait olan bir fotoğrafının paylaşımında bulundu. Çocukluk dönemindeki fotoğrafı ile şu andaki halini takipçileriyle paylaşmış olan başarılı sunucu fotoğrafın altına ise, ‘Annem akşam üzeri saçlarımı gördükten sonra, hemen bu çocukluk fotoğrafımı ortaya çıkarttı’ şeklindeki notu ilave etti.

Anlı’nın söz konusu bu paylaşımına dakikalar içinde binlerce sayıda yorum yapılmış durumdayken 177.000 taneden çok da beğeni almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.