İbrahim Tatlıses’in konser biletleri 2 saatin içinde bitti

16

Uğramış olduğu silahlı saldırının ardından tam tamına 12 sene boyunca konser vermemiş olan İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme’de arka arkaya konser vermeye hazırlanıyor. Seneler sonrasında hayranları ile buluşmaya hazırlanmakta olan şarkıcının konserinin biletleri 2 saatlik bir zamanın içinde bitti.

Seneler öncesinde başından vurulduğundan dolayı sevenlerinden uzak kalmış olan İbrahim Tatlıses, ardımızda bırakmış olduğumuz sene İbo Show adlı programlarla ekranlara dönüş gerçekleştirdi. Usta bir durumdaki sanatçı şimdilerde ise senelerin ardından ilk defa konser verme amacıyla gün saymaya başlamış oldu.

Konserin tarihinin ilan edilmesinin hemen sonrasında biletler dakikalar içinde tükenmiş oldu. Tatlıses, tek gala olarak öne çıkan Kuruçeşme Açıkhava konserini yoğun bir şekilde yapılan isteklerin ardından iki gün daha uzatmış oldu. İbrahim Tatlıses, tam olarak üç gün boyunca arka arkaya Kuruçeşme Açıkhava’da sahne almış olacak. Poll Production organizasyonuyla beraber Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri içerisinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Tatlıses hayranları, imparatorun yanı sıra şarkılarıyla da hasret gidermiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.