O Ses Türkiye jürisinde sürpriz olaylar yaşanmaya başladı

51

2 sayfa programına konuk olan TV8 sahibi Acun Ilıcalı O Ses Türkiye programına ilişkin merak edilen jüri konusuna da açıklık kazandırdı.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada bu yıl ki O Ses Türkiye programında jüri olarak Ebru Gündeş’in olacağını Hadise ile jüri üyeliği konusunda yollarını ayırdıklarını söyledi.

Açıklamalarına devam eden Ilıcalı “Biz Ebru Gündeş ile anlaştık. Yarışma eğlenceli olmalı ve bu seneki jüri üyelerimiz olarak Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç ile anlaştık diyebiliriz. Diğer jüri adayları önümüzdeki günlerde belli olacak” değerlendirmesini yaptı.

Her futbolcunun teknik direktör olmaması gibi her şarkıcının da jüri üyesi olamayacağını söyleyen Ilıcalı bu güne kadar jüri üyelerini çok iyi seçtiklerini belirleyerek Murat Boz’u da jüri üyesi olarak keşfettiklerini ve Murat Boz’un bugüne kadar eğlenceli birisi olduğun bilmediğini söyledi.

Oğuzhan Koç ile yarın bir görüşme yapacağını söyleyen Ilıcalı, zaten o bizim ailemizden birisidir. Bir şey söylediğimizde ‘Abi sen nasıl dersen öyle olsun’ diyen biri… Beyaz da olacak diye düşünüyoruz. Bunlar bizim kafamızdaki isimler.” ifadelerini kullandı.

Hadise’nin bu yılki O Ses Türkiye yarışmasının jürisinde olmaması bazı kesimler tarafından Hadise ile Ebru Gündeş arasında yaşanan Reza Zarrab krizini de akıllara getirirken sosyal medyada bazı kişiler tarafından Gündeş’in, tekrar O Ses Türkiye jüriliğini kabul edip Hadise’yi yerinden etmesi, ‘Ebru Hadise’den intikamını alıyor’ şeklinde yorumlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.