Canlı yayında tepki gösterdi

115

FOX TV ekranlarında Fulya Öztürk’ün sunduğu Fulya İle Umudun Olsun adlı programda, 13 yaşındaki kızı alıkoyduğu iddia edilen şahıs yer alırken dün yayınlanan programda Ali Diken adlı genç küçük kızı alıkoyduğunu itiraf etmesi sonrasında canlı yayına gelen Küçükçekmece Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Ali Diken’i gözaltına alındı.

Bugün canlı yayına dün yaptığı itiraf  üzerine gözaltına alınan Ali Diken’in tekrar gelerek katılması programın izleyicileri dahil olmak üzerek Fulya Öztürk’ün dahi tepkisini çekti.

Fulya Öztürk canlı yayında gözaltına alınan Ali Diken’in gece saat 01:00 sularında serbest bırakılmasına tepki göstererek “ Bakın bugün stüdyoda konuk olarak kim var. Bakın dün canlı yayında stüdyomuzda gözaltına alınan ve kelepçelenerek götürülen Ali serbest bırakılmış. Ben dürüst olacağım buna çok sinirlendim. Senin burada  olmaman gerekiyordu. Sizin sesinizden ben dün dakikalarca yayın yapamadım. Sen kendini yere atmışsın, kardeşin Serpil yumruklamışsın onu bunu.” dedi.

Canlı yayında açıklamalarına devam eden Öztürk “Bu genç bir suç işledi diye gözaltına alındı. Tamam buraya kadar iyi. Ben alıkoydum 13 yaşındaki Deniz’i dedi. İtirafta bulundu. İhbarı dinleyip alıp götürdünüz. Birkaç saat sonra gece 01.00 gibi bırakıldı.

Sen iki kere bu kızı alıkoydun ve sen elini kolunu sallayarak gezeceksin. Burada itiraf etin yahu söyledin bu suç değil mi?” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.