Fenomen diziye iki yeni oyuncu daha katılıyor

68

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Dizinin yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana kadroda olan isimlerin ayrılması, yapımı iyice güçsüzleştirmişti. Bu sezonda da kayıp yaşamak istemeyen yapımcılar bu sezon için iki yeni isimle anlaşmaya vardı. Oğuz Peçe ve Deniz Çatalbaş yeni sezonda Arka Sokaklar izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Sosyal medyada bu diziye girenler neredeyse SSK’dan emekli olmak üzereler espirisi yapılan Arka Sokaklar dizisinden Yüsra Geyik, Onur Bay, Merve Oflaz ve Alp Korkmaz ayrıldı. Dizinin 16. sezonunda bu isimler olmayacak. Yayınlanan yeni sezon tanıtımında Arka Sokaklar dizisinin başlama tarihi olarak 17 Eylül Cuma günü duyurusu yapıldı. 594 bölüm yayınlanan dizi yeni sezona iki hafta sonra başlayacak.

YENİ SEZON TANITIMI İLGİ GÖRDÜ

Önce Kanal D ekranlarında, ardından da sosyal medyadan yapılan paylaşımlarda 17 Eylül Cuma akşamı 595’inci bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin, yeni sezon tanıtımı büyük ilgi gördü. Olay yeri inceleme temasıyla oyuncuların göründüğü tanıtım, dizinin takipçileri arasında beğeni toplarken yine bu sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olmaya aday gözüküyor.

İKİ YENİ İSİM KATILDI

Arka Sokaklar’ın 16. yeni sezonunda iki yeni oyuncuyu kadroya dahil oluyor. Genç isimler Oğuz Peçe ve Deniz Çatalbaş yeni dönemde dizinin kadrosundaki boşlukları dolduracak. Sezonun ilerleyen bölümlerinde bölüm oyuncusu olarak tanınmış isimlerin katılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.