Masterchef Murat’tan bir skandal daha

23

TV8 ekranlarının fenomen programlarından biri olan MasterChef adlı programa 2018 yılında yarışmacı olarak katılan Murat Özdemir daha sonra yarışmadan diskalifiye edilmişti. MasterChef yarışmasından diskalifiye olmasının ardından sosyal medya hesabından bir video paylaşan Özdemir bu görüntülerde kendisine ait bir papağana işkence yaptığı görülürken sosyal medya tarafından elden ele dolaşan görüntüler sonrasında Murat Özdemir’in evine yapılan baskında işkence gören papağan veterinerlerin çabasına rağmen kurtalamamış ve Murat Özdemir adliyeye sevk edilmişti.

Çıkarıldığı mahkeme tarafından verilen karar gereği ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmeye başlayan Özdemir, başta Acun Ilıcalı olmak üzere tüm Türkiye’den özür dilemişti.

Uzun zamandır ortalarda olmayan Özdemir yeni tarzı ile dikkati çekerken, adı bir skandala daha karıştı.

Bolu’da meydana gelen olayda Murat Özdemir, aracını PTT Caddesi’nde yanlış yere park etmesi üzerine aracının çekilmesi esnasında bir skandala daha imza attı. Aracını yanlış yere park ettiği için aracının çekildiğini gören Murat Özdemir aracının çekilmesini engellemek isterken polislere ve çekicide bulunan görevlilere rüşvet teklif etti.

Otomobilini çeken çekici içinde bulunanlara “Arabamı çekme, ücreti ne kadar” diye sordu. Çekicinin, ‘200 TL’ demesinin ardından, elinde bulundurduğu bir tomar parayı görevli resmi ve sivil polislere uzatarak, “Alın alın, hepsini alın.” dedi.
Bu anlarını aynı zamanda cep telefonuyla sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçileri ile paylaşan Murat Özdemir, polise ve jandarmaya hakaretler yağdırmaya başladı.

Özdemir polis tarafından gözaltına alınarak ekip otosuna bindirildi ve Bahçelievler Polis Merkezine götürüldü. Bu sırada Murat Özdemir, görevli polislere hakaret etmeye devam etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.