Alişan kardeşine verdiği sözü tuttu

47

Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiş ve ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda “2 çocuğum, 2 yeğenim vardı. Artık 4 çocuğum var” diyerek vefat eden kardeşinin kızlarına sahip çıktığını söyledi. Sözünü tutan Alişan, önceki gün iki küçük yeğeniyle alışverişe çıktı.

Yeğenlerine alışverişte çeşitli oyuncaklarla birlikte scooter alan Alişan alışveriş esnasında kendilerine sorular soran basın mensuplarının sorularına “Arkadaşlar başka zaman, şimdi olmaz” diyerek geri çevirdi. Yaşadığı zor günleri atlatamayan Alişan, yeğenlerinin elini bir an olsun bırakmadı.

Kardeşinin ani ölümünden sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Alişan, şunları yazmıştı: “Abim bizi öksüz bıraktım gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin. Ben şimdi sensiz ne yapacağım. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi. Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı. 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um. Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.