Şeyma’nın Mısırlı sevgilisi hakkında Mısırlı bir gazeteciden şok iddialar

86

Şeyma Subaşı sosyal medyada Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra paylaştığı fotoğraflar ve yaşadığı aşklarla gündeme gelmeye devam ederken evlilik hazırlığı yaptığı Mohammed Alsaloussi ile ilgili “milyarder değil, dolandırıcı” iddiası ortaya atıldı.

Mohammed Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na yaptığı evlilik teklifi sonrası Mısırlı gazeteci Amer Foud açıklamalarda bulundu. Faud yaptığı açıklamalarda milyarder olarak adlandırılan Alsaloussi hakkında Mısır’da tek bir haberin geçmediğini sadece Arap medyasında çıkan haberlerin ise Türk medyasında alınarak çevrilmiş haberler olduğunu iddia ederken bir kez evlilik yapan Alsaloussi’nin Mısır’da ünlü bir televizyoncunun Mısırlı eski karısı ile evlenmesi dışında haberi yoktur. Mısır için Alsaloussi tam bir gizem. Söylendiği gibi Mısır’ın en zengin ailelerinden birisinin oğlu hiç değil. Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor. Zaten Mısır’ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo’nunki değil” dedi.

Açıklamalarına devam eden Fouad “ Mısırlı bir şeyhin oğlu olduğu iddiaları da doğru değil. Mısır’da şeyh sadece din adamları için kullanılır. Zenginler için o deyim kullanılmaz. Babası hakkında araştırma yaptığımda hiçbir şey bulamadım. Babasının Amerika’da yaşandığı söyleniyor ama ne olursa olsun zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik. Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır’da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.